buton2
arabali_kurye
yaya_kurye
kurye_kiralama
gece_kurye
toplu_dagitim
tahsilatli_gonderi
ucak_kargo
kampanyalar
kurye_siparis

BLOG YAZILARIMIZ

kampanyalar-banner

Avcılar Kampanya

Hizmet Sektöründe 15 yılı aşkın bir süredir KURYE ve dağıtım hizmeti veren firmamız üstün hizmet anlayışı ile ”BİZİM ÖNCELİGİMİZ SİZSİNİZ” ilkesini esas alarak 42 motosikletli, 5 araçlı,15 yaya dağıtım elemanı ve 15 operasyon personeliyle siz değerli müşterilerimizin haklı taleplerini hızla düşünüp yüksek sesle cevaplamak için yepyeni bir anlayış ile her zaman olduğu gibi kaliteli ancak daha ekonomik hizmeti ile bir ilke daha imza atıyor.

Avcılar-Ambarlı’ da olmak hiç bu kadar ekonomik olmamıştı. Firmamızın EKO LİDER tarifeli yeni uygulaması ile Avcılar-Ambarlı semtindeki firmaların KURYE hizmet ücretleri çok daha makul seviyelere indirilmiştir.

Maksimum 4 Saat içinde teslim mantığı olan Ekonomik Paket firmamızca EKO LİDER olarak adlandırılmıştır. Bu sistem ve tarifeyi kullanarak kuryelerimiz ile İstanbul içi yaptırdığınız gönderilerin, teslim detayları anında e-mail adresinize ulaştırılır. Bu hizmetimizde En geç 4 saat içinde teslim garantisi verilmektedir. EKO LİDER tablosu aşağıda belirtildiği gibidir.Bu sistemde Ekstra bölgelere gönderim yapılamaz.Ekstra bölge gönderimleriniz için ayrıca merkezimizden fiyat isteyiniz . EKO LİDER tarifemiz A3 boyutu ile sınırlıdır. EKO LİDER gönderilerinizin diğer gönderi türleri ile karışmaması için lütfen sipariş türünüzün EKO LİDER olduğunu belirtiniz.

Örnek Sipariş;1.Bölge de Etiler’e gönderi yaptığınızda;

Bu tarife ile Avcılar-Ambarlı semtlerindeki müşterilerin motosikletli kuryeler ile göndereceği evraklarda 1nci adres ücreti 15.00TL ,2nci ve sonraki adresler için 6.00TL, 6nci adresten itibaren diğer gönderim ücretleri 4.00TL olarak belirlenecektir.

Buna göre evrak gönderimlerindeki örnek fiyat tablosu aşağıdaki gibi olacaktır.

 

1 adres 15 TL
2 adres 15 TL + 6 TL = 21 TL ortalama evrak ücreti 10.50 TL
3 adres 15 TL + 6 TL +6 TL =27 TL ortalama evrak ücreti 9 TL
4 adres 15 TL + 6 TL +6 TL +6 TL = 33  ort.evrak ücreti 8.25 TL
5 adres 15 TL + 6 TL +6 TL+6 TL +6 TL  = 39 TL  ort.evrak 7.80 TL
6 adres 39 TL + 4 TL = 43 TL  ortalama evrak ücreti 7.15 TL
7 adres 39 TL + 4 TL + 4 TL = 47 TL  ortalama evrak ücreti 6.7 TL
8 adres 39 TL + 4 TL + 4 TL+ 4 TL = 51 TL ortalama evrak ücreti 6.37 TL

Yukarıdaki tablodan da anlaşılacağı gibi aynı anda verilen evrak adedi çoğaldıkça kurye gönderim maliyetlerinizin aşağıya çekilmesi sağlanmıştır.

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Bu kampanya ile ilgili daha geniş bilgi almak için ;
Halkla İlişkiler Departmanı
Sevgi DALKILIÇ