buton2
arabali_kurye
yaya_kurye
kurye_kiralama
gece_kurye
toplu_dagitim
tahsilatli_gonderi
ucak_kargo
kampanyalar
kurye_siparis

BLOG YAZILARIMIZ

motorlukuryeler

Normal Kurye  olarak istenilen Motorlu Kuryelerimiz Gönderilerinizi en kısa sürede istediğiniz adresten alarak göndermek istediğiniz adrese en kısa zamanda taşırlar. Bu tür Normal kurye gönderilerinde gönderilen güzergah üzerinde başka bir müşterinin de sipariş vermesi durumunda kurye  bu  müşteriye de uğrayarak  aynı güzergaha evrak alarak teslimatı gerçekleştirir.

Bu tür KURYE gönderilerinin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 30 dk. ile 180 dk arasında değişmektedir.

Motorlu Kuryelerimiz İstanbul içerisinde hizmet vermekte olup özel Kurye takip sistemimiz ile takip edilmektedirler. Göndermek istediğiniz Motorlu Kurye gönderisinin İstanbul içerisinde nerede olduğunun hiç önemi yoktur.Bize sipariş verdikten sonra size en yakın kurye gönderinin alınacağı  adrese yönlendirilir ve  gönderinin en kısa sürede  alınması sağlanarak yerine ulaştırılır.

KURYE Gönderisi yapılırken gönderilerin gecikmemesi için bir kaç konuya Dikkat edilmesi gerekir. Kurye verilecek evraklar kurye siparişi verildikten sonra hemen hazırlanarak bir zarfa veya kurye poşetine     göndermiş olduğunuz adres yazılarak konulup hazır edilmesi gerekir.Böylece Motorlu kuryelerin bekleme yapmaması sağlanarak hemen hareket etmesi sağlanmış olur

LİDER KURYE  NORMAL KURYE  GÖNDERİLERİ İÇİN  :         (0212)   224 1 224