buton2
arabali_kurye
yaya_kurye
kurye_kiralama
gece_kurye
toplu_dagitim
tahsilatli_gonderi
ucak_kargo
kampanyalar
kurye_siparis

BLOG YAZILARIMIZ

motorlukuryeler

Vip Ekspres Kurye olarak bu özel Motorlu Kuryelerimizi Çok çok acil gönderileriniz de kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Motorlu Kurye’ lerimiz gönderilerinizi en kısa sürede masanızdan alarak hiçbir adrese uğramadan göndermek istediğiniz adrese en kısa zamanda teslimatı gerçekleştirir. Vip Ekspres Kurye Gönderilerinde gönderi alındıktan sonra Kurye hiç bir adrese uğramadan gideceği adrese teslimatı gerçekleştirir.

Vip Ekspres Kurye gönderilerinin teslimat süreleri Kurye gönderilerinin uzaklığına bağlı olarak 10 dk. ile 50 dk. arasında değişir.

VİP Ekspres KURYE Ücreti normal kurye tarifesinin 4 katıdır.

Motorlu Kuryelerimiz sadece İstanbul ili ve çevresindeki yakın illere hizmet vermekte olup özel kurye takip sistemimiz ile takip edilirler. Göndermek istediğiniz Vip ekspres Kurye gönderisinin nerede olduğunun hiç önemi yoktur. Lider Kurye ye sipariş verildikten sonra size en yakın Kurye 10 dk içerisinde gönderiyi alarak çok kısa bir sürede yerine ulaştırır.

VİP EKSPRES KURYE gönderisi yapılırken Kurye ye verilecek Gönderi Şipariş verilirken hazır edilmeli gönderi bir zarfa veya Kurye poşetine konularak üzerine adres yazılmalı Böylece Kuryenin bekleme yapmaması sağlanarak gönderinin daha çabuk yerine ulaştırılması sağlanır.

Lider Kurye VİP EKSPRE KURYE gönderileri için 0212  224 1 224  numaralı telefondan sipariş verebilirsiniz.