buton2
arabali_kurye
yaya_kurye
kurye_kiralama
gece_kurye
toplu_dagitim
tahsilatli_gonderi
ucak_kargo
kampanyalar
kurye_siparis

BLOG YAZILARIMIZ

motorlukuryeler

Ekspres Kurye olarak istenilen Motorlu Kuryelerimizi acil gönderilerinizde kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Motorlu kurye’ lerimiz gönderilerinizi en kısa sürede  istediğiniz adresten alarak göndermek istediğiniz adrese en kısa zamanda taşırlar.Ekspres Kurye Gönderilerinde gönderi alındıktan sonra Kurye başka hiçbir adrese uğramadan gideceği adrese teslimatı gerçekleştirir.

Ekspres Kurye Gönderilerinin teslimat süreleri Kurye gönderilerinin uzaklığına bağlı olarak yakın gönderilerde 10 dk. ile 30 dk. arasında verilirken uzaklığa bağlı olarak 60 dk. ile 75 dk. arasında değişir.

Ekspres KURYE Ücreti normal kurye ücretinin 2 katıdır.

Motorlu Kuryelerimiz ile sadece  İstanbul ili ve çevresindeki yakın illere hizmet verilmekte olup ,  özel kurye takip sistemimizle takip edilmektedirler. Göndermek istediğiniz motorlu kurye gönderisinin istanbul içerisinde nerede olduğunun hiç önemi yoktur. Lider Kurye ye sipariş verildikten sonra size en yakın Lider Kurye elemanı gönderinin alınması gereken adrese yönlendirilir ve gönderinin en kısa sürede alınması sağlanarak yerine ulaştırılır.

Motorlu Kurye Gönderisi yapılırken bir kaç konuya dikkat edilmesi gerekir Kurye ye verilecek gönderiler sipariş verildikten sonra hemen hazırlanarak bir zarfa veya kurye poşetine gönderilen yerin adresi yazılarak hazırlanmalı böylece Kuryelerin bekleme yapmaması sağlanarak Ekspres Motorlu Kuryenin hemen hareket etmesi sağlanmış olur. Ekspres Kurye siparişleriniz için lütfen  (0212) 224 1 224 numaralı telefondan sipariş verebilirsiniz.